• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Yeni-Bir-Sen-857165521038233/timeline/
  • https://twitter.com/yenibir_sen
 
 
 
 
 
 

Neden Yeni Bir Sen Online Diyet Sistemi Tercih Edilmeli?


Neden Yeni Bir Sen Online Diyet Sistemi Tercih Edilmeli?

Diyetisyene gitmeye, yüz yüze görüşmeye zaman bulamıyorsanız ve motivasyon sorunu yaşıyorsanız sağlıklı beslenerek ideal ağırlığınıza ulaşmak için “YENİ BİR SEN” Online Diyet Sistemi’ni dünyanın neresinde olursanız olun tercih edebilirsiniz.

Diyet yapmak isteyenlerin karşılaştığı en büyük problemlerden biri diyete başladığınız ilk haftalarda yüksek olan fakat zamanla kaybolan MOTİVASYON’dur. Sistemimizdeki başarının en büyük nedeni de danışanlarla yapılan telefon görüşmelerinde, mesajlaşmalarda veya tercihe bağlı olarak skype’den yapılan yüzyüze görüşmelerde MOTİVASYON’u sürekli olarak sağlamaktır. Yaptığımız telefon görüşmelerinde iç sesiniz olmak ve aklınıza takılan sorunun hızla cevap verilmesi diyete uyumu daha kolaylaştırmaktadır.

 Bununla birlikte “yasak” ile başlayan cümleleri söylemek yerine alternatif çözümler üretmek, empati yapabilmek bilimsel gerçeklerin dışına çıkmadan diyet programları hazırlayabilmek başarımızı destekliyor.

Danışanlarımızı sürekli takip ederek diyet sırasında yapılan kaçamakların önüne geçip yemek istediğiniz yiyecekleri veya içecekleri belli zamanlarda ve dengeli bir şekilde programınıza ekleyebiliyoruz.

Sıkılmadan, keyifle, doygunluk hissini yaşayarak sağlıklı beslenme programlarına YENİ BİR SEN ile ulaşabilirsiniz. 

Uzm. Diyetisyen Özden Durukan